Esthetische koffiemachines en melkopschuimers
Voor het maken van een overheerlijke kop koffie is een koffiemachine onmisbaar. Met deze Moccamaster zet je een ouderwets goed bakkie. Net zo belangrijk: hij is verkrijgbaar in maar liefst eenentwintig verschillende kleuren. Meer een cappuccinodrinker? Met de melkopschuimer van Smeg maak je het allermooiste schuim. Ook deze is verkrijgbaar in verschillende kleuren voor een perfecte mix en match met je koffiemachine én interieur.
LEES OOK
8x een DIY voor koffie- en theeliefhebbers
Spill the tea
Niet alleen het drinken van koffie verdient een eigen moment; het zetten en leuten van thee evenzo. De edelstalen waterkoker van Aarke kookt de sterren van de hemel in iedere koffiecorner. Ook deze porseleinen theepot, die het theewater lekker lang heet houdt, is er een om door een ringetje te halen. Daarbij is zilver volgens vtwonen-stylist Liza Wassenaar dé trend van het moment. Liza: 'Zilver, en dan het liefst in een gematteerde variant, zie ik steeds vaker terug in materialen; van accessoires tot pilaren en stoelpoten. Dit past ook goed in de keuken.'
Zilver zien we dit jaar steeds vaker, zo ook in de keuken
Liza Wassenaar
Verdraaid lang genieten
Lekker lang genieten van een kop koffie of thee doe je met deze XL mokken in verschillende metallic afwerkingen. Ze zijn perfect voor een flinke tas thee of latte macchiato. Combineer met gedraaide glazen koffielepels voor een mierzoet verwenmoment. Zo krijgt de dag - en ook de koffiecorner - gegarandeerd een leuke twist.
VERWENMOMENT
Nu te bestellen & gratis thuisbezorgd: vtwonen nr. 02-2024
Voor de matcha makers
Matcha is een poedervormige groene thee die in steeds meer koffiebars verkrijgbaar is. Het is niet alleen een populair alternatief voor andere theesoorten, maar ook voor koffie. Of je het ook zelf kunt maken? Absoluut. Met deze set maak je de perfecte matcha gewoon thuis. Schenk uit in deze trendy waterglazen en het is net of je op stap bent.
Opbergen in stijl
Als iedereen voorzien is van een stijlvol geserveerde kop koffie of thee, wil je de koffiecorner natuurlijk weer netjes achterlaten. Daarvoor is een opberger als dit toffe wandrek ideaal. Zeker in combinatie met voorraadpotten met houten deksel. Het vullen van de potten met thee, koffiebonen, koeken en suiker is niet alleen een heerlijke klus, maar zorgt ook voor overzicht. Wel zo fijn als de visite een hoop bestellingen tegelijk plaatst.
Meer moois voor een eigen koffiehoek
LEES OOK
Woonidee: 2 manieren om een koffiehoek smaakvol te stylen