Hotel-allure met hippe twist
Mike en Marleen willen graag de sfeer van hun statige woning doorvoeren in het interieur. Maar hoe doe je dat met twee verschillende smaken? vtwonen-stylist Frans ziet bij binnenkomst meteen wat er moet gebeuren. Tijdens de make-over neemt hij de klassieke look van de woning als uitgangspunt en geeft het huis een hotel-allure met een hippe twist. Bekijk het resultaat van de make-over en de gebruikte items.
LEES OOK
Van basic naar hotel-chic in een handomdraai: zó doe je dat
Warm buurtcafé
Koen en Anneloes worstelen met de indeling van hun interieur en hebben geen idee waar te beginnen om de worsteling op te lossen. Fietje gaat de uitdaging aan in deze make-over. Zij geeft de woning de sfeer van een buurtcafé: 'Zo krijgt de woning de warmte die Koen en Anneloes zelf ook uitstralen', vertelt Fietje. Het resultaat en alle gebruikte items vind je hier.
LEES OOK
Zoete inval: zo creëer je de eethoek die past bij jouw levensstijl
Asociaal luxe
Jordy en Monique vinden het fantastisch om in een oud klaslokaal te wonen. Het lukt ze alleen niet om de grote, open ruimte intiem te maken. Gelukkig is daar Frans, die in in deze make-over maar al te blij is om hier aan de slag te gaan. Hij creëert drie zones met organische vormen en brengt deze samen met verschillende meubels en persoonlijke verzamelingen. Bekijk het complete eindresultaat hier.
Weer verliefd op je huis seizoen 16
Behoefte aan meer inspiratie en vtwonen make-overs? Vanaf zondag 20 februari kun je het gloednieuwe seizoen van vtwonen Weer verliefd op je huis om 19:25 op SBS6 zien. In het 16e seizoen doen de stylisten Frans, Fietje, Marianne en Eva weer hard hun best om interieurs een geslaagde make-over te geven.
Bron: Weer verliefd op je huis 'extra afleveringen' herfst 2021 | Fotografie Margriet Hoekstra | Styling beeld 1,3: Frans Uyterlinde | Styling beeld 2: Fietje Bruijn