Zo creëer je een loungeplek in een tienerkamer
Uit school of in het weekend relaxen tieners het liefst met hun vrienden. En wat is er dan fijner om te hebben dan een lekkere plek waar ze met z’n allen kunnen zitten? Een goede loungeplek. Deze creëer je al snel met een paar goede kussens en zitzakken.
Op de bank
Is er ruimte over in de tienerkamer? Zet er dan een lekkere bank neer. Zo creëer je de ideale loungeplek. Een goede keuze is een slaapbank. Deze klap je gemakkelijk uit als er bezoek is. En wanneer iedereen weg is, klap je ‘m gewoon weer in. Zo neemt de bank ook niet al te veel ruimte in. Er is keuze uit verschillende kleuren bekleding, formaten en modellen. Houdt je kind van knalkleuren? Ook die vind je online.
Zijn je kinderen nog wat kleiner? Dan kijk eens naar een fauteuil. Deze nemen niet al te veel ruimte in, zorgen voor een fijne loungeplek en zijn verkrijgbaar in verschillende stoffen en uitvoeringen. Het fijne hieraan is dat je ze combineert zoals je dat zelf wilt.
Gezellige sierkussens
Een losse bank is een beetje kaal. Leg dus wat kussens op de bank of stoel. Zo creëer je een gezellige loungesfeer. Er zijn zoveel verschillende soorten kussens dat er voor iedereen wel iets bij zit. Hoe je nou de goede sierkussens kiest? Check onze shopgids over sierkussens voor inspiratie!
SIERKUSSENS KOPEN?
Bekijk alle sierkussens op vtwonen by fonQ
Loungen met een poef of zitzak
Wil je de ultieme loungeplek creëren, kies dan voor een paar lekkere zitzakken of poefen. Niet alleen creëer je hiermee een gezellige sfeer, ze zitten ook heerlijk. Wil je kind met een groepje lekker kunnen zitten? Koop er dan meerdere. De vormen en kleuren kiezen jij en/of je tiener zelf. Zo maak jij het zo gezellig als jullie willen. Kijk bijvoorbeeld online naar de poefen van vtwonen by fonQ.
Een poef of zitzak hoeft – letterlijk en figuurlijk – geen losstaand item te zijn. Combineer het met een bank, als daar ruimte voor is. Zo heb je niet alleen extra plek voor vrienden, maar zo creëer je ook echt een prettige hoek.
Warm onder een plaid
Wil je lekker loungen, dan wil je het natuurlijk niet te koud hebben. Met een plaid maak je de loungeplek echt af. Stem de deken af op de rest van de loungehoek. Check hiervoor de shopgids: plaids. Daarin staan verschillende tips over het aanschaffen van een plaid. Kijk bijvoorbeeld naar het materiaal en de maat.
Creatief aan de slag? Maak zelf een plaid met deze DIY die matcht met je bank. Je ben er wel even mee bezig, maar geniet daarna wel heerlijk warm op de bank of poef. Ben je niet zo van het zelf ‘knutselen’? Shop plaids bij vtwonen by fonQ.
Bron: beeld 1: vtwonen 04-2020 | styling Liza Wassenaar | fotografie Sjoerd Eickmans | beeld 2: vtwonen 10-2020 | styling Marianne Luning | fotografie Stan Koolen