Ruimte indelen middels gezichtsbedrog
Dag saaie muur, hallo vakkenkast. Nou ja, kást… Deze vakken in verschillende groottes zijn gemaakt van smalle latjes geschilderd in een andere kleur dan de muur, waardoor je de illusie krijgt van een kast. Vul in met mooie illustraties en accessoires én een paar ondiepe staande kastjes voor de praktische kant tijdens het indelen van de ruimte.
Ruimte indelen: verrassingseffect
Een ruimte indelen is soms makkelijker door gebruik te maken van een afscheiding. Een dichte muur of kastenwand kan dan weer wat te veel van het goede zijn. Met een room divider gemaakt van oude ramen behoud je openheid, maar breek je toch de ruimte. En wat een sfeermaker haal je ermee in huis!
Droomplek
Niet zo voor de hand liggend, zo'n werktafel voor het plafondhoge raam, maar wat een droomplek! Als je daar niet vrolijk en geïnspireerd van raakt? Deze tafel is niet meer dan een plank, aan de ene kant aan de muur bevestigd en aan de andere kant steunend op een schraag. Zo kan het licht nog volop naar binnen stromen, maar heb je toch een riant thuiskantoor. Een ruimte indelen was nog nooit zo makkelijk.
Slaapkamergeluk
Niet alleen fijn om je mooiste vondsten op te etaleren, maar ook nog eens handig als opbergruimte, dit bedhoofdeinde annex boekenkast. Hij is gemaakt van osb, een betaalbaar materiaal met een opvallende structuur. Door hem te schilderen wordt ie net wat gelikter, zonder dat de mooie structuur van de houtsnippers verloren gaat.
Bron: vtwonen 11-2018 | Fotografie Dennis Brandsma | Styling Fietje Bruijn