Klassiek herenhuis in Rotterdam
De villa, gebouwd in 2007, heeft zowel van buiten als van binnen een chique uitstraling. Denk aan twee balkons aan de voor- en achterkant, een zwemspa en een prachtige veranda om buiten naar binnen te halen. De woning bestaat uit vijf slaapkamers, twee badkamers, een kelder en een garage. Daarnaast heeft het een grote tuin met boothuis voor de plas achter het gazon.
Donker interieur met klassieke elementen
In de woonkamer staat een luxe open haard, met klassieke plakkaten en een grote spiegel. Deze chique uitstraling wordt de hele ruimte doorgetrokken: denk aan een donker maar neutraal interieur met veel zwart, bruin en goud. De grote zwarte televisiekast zorgt ervoor dat alle andere zwarte meubels, zoals de poef, bijzettafels en sidetable aan de wand achter de bank, samenkomen tot een mooi geheel. Ook hebben de bewoners hun best gedaan de klassieke elementen te verwerken in het interieur. Dit kun je zien aan de kroonluchters, ronde afwerkingen en gouden stijlelementen als de grepen op de kast.
LEES OOK
8 tips om de woonkamer een luxe uitstraling te geven
Buitengewone veranda
Wat de woning écht bijzonder maakt is de veranda, die zich tussen de woonkamer en de tuin bevindt. Deze veranda is omringd met grote ramen, waardoor je in alle seizoenen van de natuur kunt genieten. Ook het dak is van glas, waar menig sterrenkijker jaloers op zou zijn. Aan de wand staat een prachtige keuken met inbouwhaard en wijnklimaatkast: als dat geen luxe uitstraalt weten wij het ook niet meer. Krijg je het toch koud tijdens de wintermaanden? Dan is deze veranda ook nog eens voorzien van heaters.
Privéspa
Bij al deze luxueuze elementen verwacht je niet anders dan een mooie tuin. Dat heeft deze woning ook: niet alleen is-ie groot, je kunt er ook nog eens heerlijk tot rust komen in een verwarmde zwemspa. Of neem een duik in het water achter de woning, waar ook nog eens een boothuis staat. Groene vingers hoef je niet perse te hebben: er ligt namelijk grotendeels kunstgras. Net zo mooi, maar zonder er veel moeite voor te moeten doen.
LEES OOK
Droom je van een hottub in de tuin? Hier moet je aan denken!
De verkoopprijs
Voor een privéspa hoef je helemaal geen kuuroord af te huren, dat kun je namelijk prima zelf regelen in deze woning. Zit je al helemaal weg te dromen en zie je jezelf wel wonen in deze Funda-parel? Dat kan: voor € 2.950.000 k.k. kan-ie van jou zijn. Ben jij de gelukkige koper?
Alle kenmerken
551 m² eigen grond en water
5 slaapkamers, 2 badkamers, kelder, ruime garage, tuin met overdekte en verwarmde veranda
Energielabel A
22 zonnepanelen
Ruime garage en eigen oprit met parkeergelegenheid voor meerdere auto's
Boothuis voor sloep