woonnieuws

Kunstzinnig uitje: bewonder t/m 2 juni opblaaskunstwerken tijdens BlowUp Art Den Haag

Beeld WOTHson BlowUp Art Den Haag | Fotografie Ronald Smits Beeld WOTHson BlowUp Art Den Haag | Fotografie Ronald Smits
Beeld WOTHson BlowUp Art Den Haag | Fotografie Ronald Smits
Leestijd 2 minuten
Lees verder onder de advertentie

Creaties van Dutch designers

Combineer een drijvend platvorm met vier bijzondere kunstwerken en er ontstaat een kunstzinnig uitje waar ieder designhart sneller van gaat kloppen. BlowUp Art Den Haag brengt design naar de Hofvijver. En hoe. Het panton is ingericht als weelderige tuin, waar tijdelijk opblaaskunstwerken van vooraanstaande Dutch designers staan te pronken.

Wat je er zoal bewondert? Met lucht ingeblazen bomen van Studio Mieke Meije, een getransformeerde pan in het water van Studio Job en een knalroze kunstwerk, dat volgens ontwerper Sigrid Calon een lofzang is op het torentje van de premier. Ook spot je er Marcel Wanders' vrolijk gedecoreerde en spiegelende eieren, die de bezoekers van BlowUp Art weerspiegelen.

Goed verhaal
Nieuwsgierig naar het hele verhaal achter de bijzondere creaties? Via audiofragmenten en video's delen de designers ter plekke alles over de totstandkoming.

Lees verder onder de advertentie

LEES OOK
Voor designlovers: 7x zo haal je design in het interieur met een klein budget

Drijvende (natuurinclusieve) tuin

Niet alleen de kunstwerken zijn het benoemen waard, ook het drijvende platform is een designobject an sich. Omgetoverd tot weelderige tuin is het een serieuze knipoog naar de klimaatcrisis en het slimmer inzetten van groen. Een inspiratiebron en eyeopener ineen.

Lees verder onder de advertentie

BlowUpcino
Na een middag kunst kijken is het tijd voor een bakkie. Bij geselecteerde restaurants sluit je de dag af in stijl. Iemand zin in een cappuccino met regenboogmeringue?

MEER HOTSPOTS
Buiten is alles beter: 10 uitjes deze zomer om in de agenda te zetten

Bezoek BlowUp Art Den Haag

De tuin met de opblaaskunstwerken drijft tot en met 2 juni 2024 in de Hofvijver. Je bezoekt BlowUp Art iedere dag van 11:00 tot 20:00 uur. · Hofvijver - Lange Vijverberg, 2513 AC Den Haag.

Lees verder onder de advertentie