woonnieuws

Het penthouse van Lee Towers met fantastisch uitzicht op de zee staat nu te koop

beeld vtwonen
Leestijd 1 minuut
Lees verder onder de advertentie

Vakantie vibes

Dit dubbele penthouse ligt op de 9e woonlaag, direct aan het strand, de zee, de boulevard en het beroemde Kurhaus. Eigenaar Lee Towers heeft onlangs aangegeven terug te willen verhuizen naar Rotterdam, de stad waar hij is opgegroeid. De zanger heeft maar liefst 34 jaar op deze plek gewoond en wij snappen waarom… Met dit uitzicht voelt elke dag als vakantie!

Interieur

Verdeeld over 261 vierkante meter vind je een ruime woon- en eetkamer, vier slaapkamers en drie badkamers. Daarnaast lopen er twee terrassen over de hele breedte van de voor- en achterkant van de woning met een oppervlakte van totaal 84 vierkante meter. Tot slot horen er twee privéparkeerplaatsen bij het appartement. De ruime woon- en eetkamer wordt verdeeld door een grote open gashaard. Deze is vanuit elke hoek in deze ruimte te bekijken.

Lees verder onder de advertentie

LEES OOK:
Houtkachel of open haard? Zo maak je de keuze

Prijs op aanvraag

Het prijs van dit penthouse? Die is op aanvraag. De website bekende buren laat weten dat de zanger de woning 34 jaar geleden kocht voor een bedrag van omgerekend 500.000 euro. Volgens Shownieuws ligt de huidige vraagprijs een flink stuk hoger: op zo'n 1,8 miljoen euro.

Bekijk hier meer foto's van de woning op Funda

Lees verder onder de advertentie

Bron: Beeld via Funda