Een verfijnde villa
Bergen staat bekend om de prachtige huizen die er te vinden zijn. En hoewel je er vaak flink je portemonnee moet trekken om er te wonen, kunnen we niet anders zeggen dat het er ook echt mooi wonen is. Het huis dat dit keer te koop staat is een ware parel. Oorspronkelijk werd het monumentale pand gebouwd in 1918, maar nog niet zo lang geleden is het totaal gerenoveerd en verbouwd tot een luxueuze woning mét eigen koetshuis.
De buitenkant van het huis is om door een ringetje te halen met prachtige houten planken in combinatie met het rieten dak. Wanneer we naar binnen gaan komen we in een rustig interieur terecht met veel hout. In combinatie met natuurlijke materialen. Twee dingen zijn opvallend: allereerst een soort ronde glazen wand of deur in houten kozijnen. En daarnaast de gele keuken. Niet schreeuwerig kanariegeel, maar zachtgeel, wat perfect aansluit bij de rest van de stijl.
Een grote houten trap brengt je naar de bovenste verdiepingen, waar alle wanden een fijne, rustige beigetint hebben gekregen. De badkamer sluit precies aan bij deze stijl en heeft opvallende leuke kommen en een fijn ligbad. En je kunt er nog wel een bad in kwijt, zo groot is de ruimte. Grappig is wel de kamer met de stapelbedden. Daar kunnen namelijk drie mensen slapen. Misschien is het een kamer voor logées die elkaar erg aardig vinden of een kinderkamer?
Een zomer in Bergen
De zomerwoning, zoals het naastgelegen huisje wordt genoemd door de makelaar, is al net zo mooi. Daar wil je wel overnachten. Een tegelvloer in combinatie met een mangohouten tafel, stoelen en een bijpassende keuken. Prachtig. En er zit ook nog eens een fijn terras bij waar je in de zomer heerlijk kunt vertoeven in het zonnetje. We zouden nooit meer weg willen.
De verkoopprijs
We keken onze ogen uit in deze luxueuze Noord-Hollandse woning. En dan hebben we het nog niet eens over de tuin gehad. Een groot en groen gazon, verschillende bloemen én een schattig tuin- of speelhuis met zitje. Aan al dat moois zit natuurlijk ook weer een prijs. Want één ding is zeker: Bergen is mooi, maar ook heel duur. Vooral als je in een villawijk woont. Voor dit optrekje betaal je maar liefst € 4.000.000 k.k. Bergen met geld dus. Zie jij jezelf al zitten op het terras, kijkend over de grote tuin?
LEES OOK
Een karakteristieke loftwoning in hartje Terneuzen
Alle kenmerken op een rij:
Verbouwde karakteristieke woning in Bergen (Noord-Holland)
356 m² wonen op een perceel van 2.275 m²
Extra zomerwoning naast het huis
5 slaapkamers, 2 badkamers en 1 apart toilet
Energielabel A
Achtertuin gelegen op het zuidwesten.
LEES OOK
Luxe landhuis in Engelse stijl
Meer zien van deze bijzondere woning? Bekijk hier de informatie en foto's op Funda.