Ze zijn er weer: mini hangplanten
Ik weet natuurlijk niet van welke leeftijd jij bent. Maar ik heb de tijd van de ‘original-jaren-70-hangplantjes’, liefst van macramé, helemaal meegekregen. Het was mijn lagere schooltijd. Het raam van mijn meisjeskamer (natuurlijk met gehaakte gordijntjes) moest werkelijk tot ieder hoekje gevuld zijn met plantjes. Er kon zelfs altijd nog wel een stekje bij. Kortom voor mij zijn deze hangplantjes een fixe flashback maar dan met de looks van nu. Afgelopen tijd zag ik opvallend veel nieuwe planthangers op Pinterest en Etsy langskomen, deze heb ik in deze post voor je verzameld.
Bestel alles wat je nodig hebt om zelf hangpotten te maken online.
Gehaakte planthangers en van strijkkralen.
Zelf te maken wandplanken met werkbeschrijving door Poppytalk
Hanger van leer en porseleinen pot van Caroline Gomez.
Inspiratiebron voor deze porseleinen hangers waren oude puddingvormen.
Links: handgemaakt aardewerk via etsy.com – Rechts: kleine porseleinen wandhangertjes via etsy.com
En ja hoor, daar is ie dan! De echte macramé hanger (gemaakt van katoen). Bij Skinny Laminx vind je een duidelijk stappenplan.
Moderne versie van de vintage kralen hanger. Ontwerp van etsy.com/AMradio
Een mooi DIY project; deze plantenhanger gespot op designsponge.com
Handgemaakte keramieke plantenhanger via etsy.com/InglesidePottery
links: Scheidingswand van groen te koop via madeindesign.co.uk Maar met een beetje inlevingsvermogen kun je iets dergelijks ook maken met deze werkbeschrijving via het tijdschrift Seasons.
Dit is echt slimme variant: mix van letterbakgevoel en plantenhanger. Te koop, maar natuurlijk prima zelf te maken of een beetje zelfmaak samen met de hulp van bijvoorbeeld Xenos.
Deze macramé hangers (van de openingspagina) kun je kopen via Stampel Studio. Of maak ze zelf en hang er een boel bij elkaar. Je kunt hangpotten natuurlijk ook gewoon scoren in de vtwonen shop.