Wasmand maken
Met zijn combinatie van verzinkt metaal en witte wafelstof is deze wasmand zacht en stoer tegelijk. Zit ie vol? Je haalt de waszak er in één beweging af en neemt hem zo mee naar de wasmachine.
Wasmand maken
Je kent het wel, een wasmand vol bonte en witte was door elkaar. Je bent al een kwartier bezig met de boel sorteren voordat je uberhaupt aan het wassen bent geslagen. Twee verschillende wasmanden is de oplossing. Eén voor de witte was en de ander voor de bonte. En als je dan voor twee leuke exemplaren gaat zoals deze, staan ze ook nog eens leuk in de bad- of waskamer.
Nodig voor de wasmand
- Sac-mobile wandmodel (www.overtoom.nl)
- Wafelstof
- Veter
- Stoppertje
Werkwijze
- Naai van de twee lappen wafelstof een waszak.
- Maak er een zoom in, rijg de veter erdoor en gebruik het stoppertje om de zak goed af te sluiten.
- Hang het frame van de sac-mobile zo op, dat de waszak de vloer niet raakt en de klep toch makkelijk open kan (hou ongeveer 105 cm hoogte aan).
- Maak de klep los en haal de waszak van binnenuit door de ring.
- Sla de zak om de ring heen en klem hem vast.
- Monteer de wasmand(en) aan de muur.
Tip: Maak er twee: een voor de bonte en een voor de witte was. Geen zin om zelf aan de slag te gaan? Kies dan voor een van de wasmanden uit onze shopgids.
Bron: 101 Woonideeën