Keuken van Selena van Dijk in Rijssen
waar: Rijssen
bewoner(s): Selena van Dijk
welke rol vervult de keuken in je huis? (Is je keuken het hart van je huis en wordt er vaak gekookt of getafeld?): We hebben door de verbouwing in ons jaren 20 huis een woonkeuken gecreëerd. We koken en hebben contact met de tuin en de mensen aan tafel.
inspiratie: tijdschriften, social media (pinterest), woonwebsite(s), vrienden
waar en wanneer heb je de keuken gekocht?: In 2017 hebben we deze keuken gekocht bij superkeukens.
vaatwasser: Siemens
koelkast: Zanussi
oven: Siemens
fornuis: anders
afzuigkap: weet niet
tips: Zet al je wensen op een rijtje voor een perfecte keuken, koop een tekenblok en schets meerdere opstellingen. Bedenk ook hoe je je eigen stempel op de keuken kan zetten, wees creatief.
Omschrijving
omschrijving
De oude planken zijn oude vloerdelen geweest van een oude kerk in de buurt. Ook het betonnenblad hebben we zelf gestort. Door een goede samenwerking met de keukenvloer konden we onze eigen stempel op de keuken drukken.
- Welkom in onze woonkeuken! Zoals genoemd komen de houten vloerdelen uit een oude kerk, bij ons in de buurt.
- Dit is de achterkant van ons keukenblok. We kijken Zo de tuin ik met openslaande deuren en we hebben contact met de mensen aan tafel.
- Door de moderne uitstraling en de oude details van hout en het zelfgemaakte betonnen blad geven we toch een vintage uitstraling aan de keuken in ons jaren 20 huis. Deze keuken is daarom erg neutraal en past in veel interieur stylen.
- Dit was de oude opstelling toen we het huis kochten. Een zeer oude keuken. Samen hebben we heel hard gewerkt om onze leefkeuken nieuw leven in te blazen met onze creativiteit.