Keuken van Robin haarbosch-meeuwsen in Oirschot
waar: Oirschot
bewoner(s): Robin haarbosch-meeuwsen
welke rol vervult de keuken in je huis? (Is je keuken het hart van je huis en wordt er vaak gekookt of getafeld?): We hebben voor een grote leefkeuken gekozen waar we het meeste van de dag en met vrienden te vinden zullen zijn. Onze woonkamer is in verhouding een stuk kleiner, maar wel lekker knus.
inspiratie: keukenshowroom, tijdschriften, woonwebsite(s)
waar en wanneer heb je de keuken gekocht?: Bij Ikea, afgelopen mei
vaatwasser: anders
koelkast: anders
oven: anders
fornuis: anders
afzuigkap: anders
tips: Dat als je voor een Ikea keuken kiest en deze zelf wil gaan plaatsen, dat je toch echt wel handig moet zijn en heel wat gereedschap moet hebben, wil je er iets moois van maken.
Omschrijving
omschrijving
Ik ben super trots op alles wat ik samen met mijn man tot nu toe bereikt heb met de bouw van ons huis en dat wat we in ons hoofd hebben ook echt werkelijkheid geworden is. En waar we vooral super blij mee zijn is de vide in ons huis, waardoor er boven de keuken geen vloer/plafond zit en daardoor de keuken nog groter en opener is.
- Dit is de plaats waar de keuken moest komen staan. Nu 2 jaar slopen, sjouwen en klussen staat hij er dan eindelijk. Alles hebben we zelf gedaan, incl het plaatsen van de keuken. Op de afzuigkap en wat afwerken na, is de keuken er helemaal klaar voor. Super blij met onze nieuwe Ikea keuken, met smeg apparatuur en een potfiller langs het fornuis.
- Dit 3D ontwerp heb ik zelf gemaakt met het programma Sweethome 3D, aan de hand daarvan zijn we alles gaan bouwen.