Keuken van Monique in GRONINGEN
waar: GRONINGEN
bewoner(s): Monique
welke rol vervult de keuken in je huis? (Is je keuken het hart van je huis en wordt er vaak gekookt of getafeld?): Onze keuken is waar jwe binnen komt in ons huis. Ik kook graag en we kunnen lekker lang tafelen.
inspiratie: keukenshowroom, tijdschriften, social media (pinterest)
waar en wanneer heb je de keuken gekocht?: circa 5 jaar geleden. We hebben alle onderdelen los van elkaar gekocht, zoals de kraan, de spoelbak, de handgrepen, de apparaten etc.
vaatwasser: anders
koelkast: anders
oven: anders
fornuis: anders
afzuigkap: anders
tips: Denk er lang en goed over na wat je koopt en volg je eigen ideeén en niet die van een keukengigant.
Omschrijving
omschrijving
Onze keuken mocht van mij wel iets groter zijn.
- Wij hebben een keuken met houten deurtjes in muisgrijs met een blad van Belgisch hardsteen. Onze eyecatcher is van ons fornuis van Boretti. Dit fornuis is het eerste wat wij uit hebben gekozen en daaromheen hebben wij onze keuken bedacht. We hebben zelf alles samengesteld. Met andere woorden we zijn niet naar een keukenzaak gegaan en hebben het hun samen laten stellen. Nee, wij hebben alleens aprt van elkaar geshopt. We zijn super blij met onze keuken.