Keuken van Ingrid Nienhuis in Wolvega
waar: Wolvega
bewoner(s): Ingrid Nienhuis
welke rol vervult de keuken in je huis? (Is je keuken het hart van je huis en wordt er vaak gekookt of getafeld?): De keuken met eettafel is het hart van ons huis. Hier zitten we en tafelen we graag met ons gezin en familie en vrienden schuiven vaak gezellig aan en eten een hapje mee.
inspiratie: tijdschriften, social media (pinterest), woonwebsite(s), vrienden, familie
waar en wanneer heb je de keuken gekocht?: Bij Intreal in Uithuizen in 2016 al besteld. Sinds mei 2017 was de oplevering van ons nieuwe huis
vaatwasser: anders
koelkast: anders
oven: anders
fornuis: anders
afzuigkap: anders
tips: Veel foto’s en plaatjes opslaan op je telefoon een moodboard maken en op schaal intekenen bij ons gaf de 3 d tekening een heel mooi beeld
Omschrijving
omschrijving
We zijn heel trots op onze keuken zelf, deze heeft een prominente plek in huis. We zouden heel graag ons servies willen vervangen voor het prachtige vt wonen servies. En halen inspiratie uit jullie blad.
- We hebben vorig jaar de sleutel van onze nieuwbouw woning gekregen. Met 3 kinderen ontbreekt het wel eens aan tijd om rustig te winkelen voor accessoires en wat zou ik graag mijn blond Amsterdam servies gaan vervangen voor het prachtige witte servies van VT wonen. Langzaamaan wordt het al een vt wonen huis.