Keuken van Ilse in Utrecht
waar: Utrecht
bewoner(s): Ilse
welke rol vervult de keuken in je huis? (Is je keuken het hart van je huis en wordt er vaak gekookt of getafeld?): Met recht t idee van “woon-keuken!” Dit wordt de plek waar je binnenkomst, de kids hun speelplek hebben en we ontbijten, lunchen en avondeten.
inspiratie: social media (pinterest), anders
vaatwasser: Bosch
koelkast: weet niet
oven: weet niet
fornuis: weet niet
afzuigkap: anders
tips: Een keuken laten maken door meubelmakers hoeft echt niet veel duurder te zijn dan een keuken gekocht bij een keukenboer. En juist de manier van spuiten, je precieze wensen kunnen doorgeven en alles ECHT op maat maakt dat t dan ECHT je droomkeuken kan worden!
Omschrijving
omschrijving
Super trots op t toch kunnen bedenken van een compleet nieuw idee: een kast ipv een keukenelement, zodat t echt een woon-keuken wordt!
- Onze keuken is ontworpen door mijn vriend die architect is. Onwijs trots op zijn ontwerp omdat t echt iets anders dan anders is
- De kastenwand is helemaal zwart als je de deuren dicht doet. Als er onverwacht bezoek komt en je hebt nog niet opgeruimd/schoongemaakt, doe je snel de deuren dicht. Maar als ze open staan (en t is opgeruimd 🙂 geeft de open kast door t hout juist weer een speels accent aan de keuken
- Het blok waar op gekookt wordt (inductie met afzuig geïntegreerd) en waar de wasbak zit lijkt eerder een kast ipv een keukenelement, zo wordt het echt een “woon keuken”
- Kookboeken kunnen erin of juist de kinderboeken waar de kids zelf nu mooi bij kunnen
- Dit zijn dus foto’s nog in een 3D model. We hopen dat hij eind 2018 echt in onze keuken staat! ???? We hebben de toilet weggehaald en het granito aan laten helen (2 weken schuren!).het klassieke van de vloer (en glas in lood) staat super mooi bij de moderne keuken!
- Dit is de plek waar de wc is weggehaald. De glas in lood deur teruggeplaatst op een andere plek. En het granito dus aan laten helen.