Keuken van Arjen Staal in Beek en Donk
waar: Beek en Donk
bewoner(s): Arjen Staal
welke rol vervult de keuken in je huis? (Is je keuken het hart van je huis en wordt er vaak gekookt of getafeld?): Ruimte waar gekookt, gepraat en gespeeld wordt. Het is ook de verbinding naar de tuin. Vaak zitten we met visite alleen maar in de keuken.
inspiratie: keukenshowroom
waar en wanneer heb je de keuken gekocht?: Nuva keukens 2016
vaatwasser: Siemens
koelkast: weet niet
oven: Siemens
fornuis: anders
afzuigkap: anders
tips: Reken erop dat het een halve dag per keukenzaak kost. Neem de tijd om alle opties te overdenken.
Omschrijving
omschrijving
Het blijft moeilijk om de keuken en eettafel opgeruimd te houden.
Er liggen vaak dingen op het aanrecht die er niet horen.
- Omdat we konden beginnen met een grote lege ruimte wilden we graag een groot aanrecht in het midden. Zodat we veel werkruimte zouden krijgen en de keuken mooi gevuld werd.
- De muur waar de nis in gemaakt is herbergt alle leidingen en kabels. De nis met de spotjes maakt het geheel mooi af. Ik ben ook erg blij met de kastenwand met combi magnetron en stoomoven.