Daniëlle van der Molen uit Noordwolde
trefwoorden: 50 tot 75 m2, doe het zelf, gezinshuis, hoekwoning, nieuwbouw
Omschrijving:
Omschrijving
Voor het eerst samenwonen met mijn grote liefde, hoe kan je dat beter aan pakken dan in een nieuwbouw huis. Je eigen fijne plekje precies uitgezocht en ingericht naar je dromen. We wonen hier sinds november en zijn ontzettend trots op dit plekje. Zo trots, dat we dit graag met jullie delen!
- woonkamer – Onze fijne woonkamer, de ideale plek om thuis te komen na een dag werken of te genieten van een vrije zondag ❤
- hal – Ons overloop, wij zijn gek van reizen dus dit souvenirtje heeft een bijzonder plekje in ons huis.
- hal –
- keuken – Onze eyecatcher! De keuken precies zoals se in onze dromen hadden voorgesteld ❤
- slaapkamer-binnenkijken – Logeerkamer, ook onze logees hebben een fijne plek in ons huis.
- keuken – Onze eethoek, hier vertoeven we heel wat uurtjes. Heerlijk genieten van een kopje thee en een ontbijtje wegdromend naar de wereld kaart vol herinneringen.
- slaapkamer-binnenkijken – The master bedroom! Ook een echte eye catcher van ons huis. De zelfgemaakt hanglamp maakt het helemaal af.
- badkamer – De badkamer met moderne glazz wanden zorgen voor een stijlvol geheel en een pluspunt: makkelijk schoon te maken 😉