Bianca Vlastuin uit .Elverum, Noorwegen
trefwoorden: binnenkijken, groot huis, indelen
Omschrijving:
Omschrijving
Nog eventjes hier in Noorwegen, waar we 9 jaar gewoond hebben. Een echt groot gezinshuis van 450 m2! Hier wonen we samen met ons gezin mety 2 kinderen en zijn we gezinshuisouders van tienermeiden. We hebben alles zelf verbouwd, nu is het klaar en gaan we weer terug naar Nederland. En dan misschien wel weer opnieuw verbouwen?
- keuken – Lekker scandinavisch met veel licht hout, wit en grijs. De kleur blauw zie je overal terug, ik hou van blauw!
- woonkamer – Schuif maar lekker aan, en voel je thuis, dat is ons motto. Met een gezinshuis wil je dat nieuwe tieners zich op hun gemak voelen. Ons huis heeft veel hoekjes en zitjes, zodat je je even lekker terug kan trekken.
- keuken – eethoek in de woonkeuken, met echt traditioneele eethoek.
- keuken – De keuken is een echte sosiale keuken, hier en daar wat opgeknapt, maar niet vervangen. Evht een keuken die nog wel kan in Scandinavie, maar die ik in Nederland nooit zou willen.
- badkamer – Gertjan is loodgieter, en dus hebben we alle badkamers zelf gebouwd, ook weer met een beetje licht hout.
- zolder – Nog zo`n zitje waar je je even terug kan trekken…
- – Het was een hele verbouwing, 9 slaapkamers, 3 badkamers, 3 keukens en 3 woonkamers….maar het wordt tijd voor een nieuw hoofdstuk in ons leven. Goodbye Norway!