Avia Verheul uit Tiel
trefwoorden: binnenkijken, DIY, familiehuis, indelen, klein huis
Omschrijving:
Omschrijving
Mijn man en ik wonen hier met onze 3 kids. Luna van 12, de tweeling Senn en Mica van 9 en onze honden Jillz en Pip. Ooit zou ik graag wat groter willen wonen. Ik ben gek op het stylen van ons huis. Het volgende project is een schuifdeur tussen de gang en kamer. Ook in de gang denk ik er over om de muur in een donker blauw /grijs te verven. Onze trap is een sloophouten trap dus dat lijkt me erg mooi. Ideeën genoeg voorlopig.
- – Onze inrichting is wat wij leuk vinden. We geven eigenlijk niet zo veel om wat een ander er van denkt. Dit bord is dus op ons lijf geschreven.
- –
- –
- – Ik hou erg van kleuren die terug komen. Zoals de kaarsen en de dromenvanger . Die ik overigens zelf heb gemaakt.
- – Heel oud bankje wat ik ooit eens voor een koopje op de kop heb kunnen tikken. Mijn man vindt het een sta in de weg maar zolang ik er geen ander plekje voor heb…..
- –
- – Ook dit schilderij heb ik zelf gemaakt.
- –
- – Het voorste deel van onze woonkamer.
- – En het achterste deel.
- – De tv kast was ons laatste project.