Nooit meer de weg kwijt
Altijd al eens een stedenstrip willen maken, zonder dat je die oh-zo-onhandige en vaak (alsnog) onduidelijke plattegrond weer uit je binnenzak moet halen? Tijdens Wereldgidsendag op 21 februari heb je in ieder geval in Amsterdam geen plattegrond meer nodig: je kunt gebruik maken van een rondleiding van een echte gids. Gratis én leuk!
De gratis rondleidingen vinden plaats rond het stadhuis (Amstel 1) in Amsterdam en worden elk half en heel uur tussen 10:30 en 15:30 aangeboden door Guidorgidsen. Het thema van de gratis rondleidingen dit jaar? Water. Kijk voor meer informatie op de site van Guidor.
Een stedenstrip in een andere stad geboekt? Dan biedt de website www.gidsy.com uitkomst!
Gidsy is een online marktplaats waar je een local kunt inhuren als gids, die jou in no time dé hotspots van een stad laat zien. Geen overvolle dubbeldekkers en een standaard tour, maar gewoon je eigen privégids!
Een gids bestellen is vrij eenvoudig, want Gidsy zorgt ervoor dat er betaald en geboekt wordt. Op de site worden de activiteiten beschreven met foto’s, beschrijving, tijd en locatie. De gidsen van Gidsy zijn nu alleen nog te verkrijgen in San Francisco, New York, Londen, Berlijn en Amsterdam. Maar gezien het succes van de site zullen dit er snel meer worden!
Afbeelding van www.etsy.com
LAATSTEREACTIES
- Katrien op Myhomeshopping top 5 | Mei2012
- Frits op iWood: laptop voor kinderen
- bert de haay op Myhomeshopping top5 | maart2012
- SuccessforLife op Haken met HEMA
- Sytske op Haken met HEMA













