Help

Binnenkijken

Gerdy uit Ede

(74)
Type huis: flat
Favoriete woonwinkels?: DOK 2
(14) reactie(s)

Terug naar resultaten

Meer foto's van Gerdy

Reageer zelf!

Commentaren: 14

op 29 januari 2012 om 10:32u Nicole zegt:

Hoi Gerdy, wat een leuk huis! erg gezellig! Mag ik vragen waar je de bank gekocht hebt? Groet, Nicole

op 29 januari 2012 om 12:10u Jenny zegt:

Wat een mooi kunstwerk bij de eettafel, waar heb je dat gekocht of ben je zelf zo creatief?

op 29 januari 2012 om 16:38u Gerdy zegt:

Bedankt! De bank komt bij de winkel DOK2 in Veenendaal vandaan, hij kost 695 euro en in is allerlei stoffen te bestellen :) koopje! Het kunstwerk is van Sabine Kleiren, die maakt erg gave ontwerpen, ik heb hem bij een groothandel gekocht waar ik zelf dingen inkoop, maar volgens mij kan het ook via de site van haar. www.sabinekleiren.nl

op 29 januari 2012 om 18:53u Sandra zegt:

Hoi hoi, leuke woonkamer heb je. Mag ik vragen waar je de witte staande lamp hebt gekocht? Heb 'm al eens eerder gezien op een foto, maar kan 'm nergens vinden.

op 29 januari 2012 om 19:19u Ilse zegt:

Wat een gaaf kleed! Mag ik vragen waar je die vandaan hebt?:)

op 29 januari 2012 om 20:08u Tetsje zegt:

Hallo Gerdy, super leuk huis heb je! mag ik je vragen welke grijze kleur je op de muur hebt?

op 29 januari 2012 om 20:57u Nikki zegt:

Mooi huis, waar komt het rekje achter de bank vandaan?

op 29 januari 2012 om 21:12u Antoinet zegt:

Wauw Gerdy wat een super mooie inrichting zeg! Mijn complimenten. En ik ben helemaal verliefd op je kleed. Mag ik vragen waar jij deze hebt gekocht?

op 30 januari 2012 om 03:30u Sandra zegt:

Leuke inrichting! Mag ik vragen waar je de witte staande lamp vandaan hebt?

op 30 januari 2012 om 18:51u Gerdy zegt:

Bedankt voor alle leuke complimenten! De lamp is te koop voor 99 euro bij DOK2 in Veenendaal. Het kastje heb ik pas bij Karwei gekocht, van het merk Woood (3 o´s) en kost rond de 40 euro. Het kleed heb ik zelf bij een groothandel vandaan, maar volgens mij is hij ook bij de winkel House of mayflower te koop of bij de winkel Live & Life. De kleur op de wand is Antraciet, Histor collection, S7500-N Avond. Succes! Groetjes Gerdy

op 30 januari 2012 om 18:56u Gerdy zegt:

www.dok2.nl Veel leuke dingen te vinden!! Oh ja Ilse, het vloerkleed is als je hem omdraait net andersom met de kleuren, wat nu grijs is is dan wit en wat nu wit is is grijs. Wat lichtere uitstraling met de zomer, dat is wel mooi! Het is een soort van plastic makkelijk te onderhouden.

op 31 januari 2012 om 07:59u Lonneke zegt:

Hoi Gerdy, Ziet er gaaf uit! Het witte grof gebreide kussen op de bank vind ik erg mooi, waar heb je die gekocht?

op 31 januari 2012 om 21:03u Gerdy zegt:

Hey Lonneke, het grove witte kussen op de bank is ook van DOK2!

op 6 maart 2012 om 11:51u Sandra zegt:

Hoi Gerdy! Mag ik vragen waar je de eettafel vandaan hebt? Vind hem echt heel gaaf!

Reageer op dit artikel

(velden met * zijn verplicht)
(wordt niet gepubliceerd)
anti-spam

Om spam te vermijden is het noodzakelijk om de code hier rechts in te vullen.

Kunt u de code niet lezen? Probeer dan een nieuwe afbeelding.